Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 s balkónem v centru Brna na Dřevařské

* ke kompletní rekonstrukci

* situovaný i do vnitrobloku 

* doporučujeme jako investici

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1 s balkónem v centru Brna

Hledáte ideální investici nebo nové bydlení v srdci Brna? Máme pro vás jedinečnou nabídku bytu 2+1 s balkónem, který čeká na celkovou rekonstrukci dle vašich představ!

Klíčové vlastnosti bytu:

Bytový dům:

Měsíční zálohy vč. fondu oprav činí 5.300Kč/měs. plus vlastní spotřeba elektřiny a plynu.

Byt se nachází v centru Brna, což zajišťuje vynikající dostupnost veškerých služeb, obchodů, restaurací a kulturních zařízení. Díky své poloze je ideální jak pro vlastní bydlení, tak pro investici s vysokým potenciálem zhodnocení.

Bytová jednotka bude prodána nejvyšší nabídce podané prostřednictvím formuláře, který obdržíte na prohlídkovém dní, který se koná 23.července 16-17 hod. Nahlašte se prosím emailem.

Cena nemovitosti

4.900.000Kč vč. všech poplatků

Půdorys bytu

 pudorys 

Lucie Pavlíčková

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě, moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “Dělej vše, jak nejlépe dovedeš”. Každou nemovitost, která mi projde rukama, beru jako vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myju podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-) Využívám nejmodernější prodejní nástroje jako videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, homestaging, webové stránky nemovitosti a pro tyto služby mám sestavený team z profesionálů v daných oborech. Má práce mne moc baví a beru ji velmi vážně.


Lucie Pavlíčková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF