Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

Krásný byt 2+1 v centru Brna na Úvoze

* po kompletní rekonstrukci

* situovaný do vnitrobloku 

* doporučujeme jako investici

Popis nemovitosti

 

Prodej bytu 2+1 v centru Brna

Exkluzivně Vám nabízíme byt 2+1 po kompletní rekonstrukci v centru Brna. Byt se nachází v klidné lokalitě s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti.

Byt o celkové ploše 54 m² se nachází ve 2. patře revitalizovaného cihlového domu s výtahem. Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, ložnici, kuchyň s jídelním koutem, koupelnu včetně WC.

Po rekonstrukci byl byt vybaven novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, novými omítkami, elektrorozvody a podlahami. Byt je světlý a nabízí příjemné a prostorné bydlení. Okna kuchyně a ložnice jsou situována na východ do vnitrobloku.

Náklady na bydlení jsou 2900,-Kč FO + zálohy 3400,-Kč voda a vytápění + 800,-Kč vlastní spotřeba elektřiny a 140,-Kč plynu (pouze plynový sporák - lze úplně zrušit).

V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy, školky a zdravotnická zařízení. Městská hromadná doprava je v docházkové vzdálenosti, což umožňuje snadnou a rychlou dostupnost do všech částí města.

Energetický štítek budovy je třídy C.

S vyřízením hypotéky Vám rádi pomůžeme

Srdečně Vás zvu na prohlídku

Videoprohlídka

3D scan

Cena nemovitosti

5.690.000Kč vč. všech poplatků

Půdorys bytu

pudorys

Lucie Pavlíčková

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě, moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “Dělej vše, jak nejlépe dovedeš”. Každou nemovitost, která mi projde rukama, beru jako vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myju podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-) Využívám nejmodernější prodejní nástroje jako videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, homestaging, webové stránky nemovitosti a pro tyto služby mám sestavený team z profesionálů v daných oborech. Má práce mne moc baví a beru ji velmi vážně.


Lucie Pavlíčková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF