Načítání...

Jak pracuji

Zde najdete přehled služeb, které zajistím při prodeji Vaší nemovitosti.

 

1) PREZENTAČNÍ ČÁST

1

Profesionální fotografie

Fotografie nemovitosti má být reálná a na profesionální úrovni. Čistá, ostrá, líbivá. Focení se ujímám osobně, je to již 20 let můj koníček a pro velké zakázky si beru na pomoc kolegyni.

2

Perfektní a kompletní texty

Na obsahu záleží! Text není jen popis, je to soubor maxima informací k dané nemovitosti, ať už jsou to klady nebo zápory. Řádně strukturovaný, gramaticky správný a kompletní.

3

Půdorys

Pro jasnou představu o dispozici i pomoc s rozvržením interiéru, k tomu jsou důležité půdorysy nemovitosti.

4

Energetický štítek PENB

Zajistím zhotovení průkazu energetické náročnosti budovy. 

5

Webová stránka nemovitosti

Vytvořím Vaší nemovitosti samostatnou webovou stránku se všemi potřebnými a podrobnými informaci. Oslovíme tímto způsobem mnohem více zájemců. 

6

Home Staging

Koupě nemovitosti je emotivní záležitost a pro emoce jsou důležité pocity, to jak se cítíme, když si ji prohlížíme.

7

Videoprohlídka

8

3D scan nemovitosti

Nejmodernější technologie, díky které se zájemce může vydat na virtuální prohlídku nemovitosti přímo ze svého domova.

9

Vizualizace

Návrh toho, jak by to mohlo vypadat a také pro lepší představení budoucího možného vzhledu.

10

Video z dronu

Je důležité pro lepší představu vidět nemovitost i z ptačí perspektivy, zárověň dodá podkladům na atraktivnosti.

11

Služby a řemesla

Nemovitost někdy potřebuje i profesionální úklid, výmalbu, drobné opravy, vyklizení a další...o to vše se postarám v rámci mých služeb.

12

Předprohlídkové video

Štěstí přeje připraveným! Díky tomuto videou kupující dopředu s nemovitostí seznámím a vyselektuji vážné zájemce, kteří se již při reálné prohlídce budou soustředit jen na pocit z nemovitosti.

13

A další...

vše co by ještě pomohlo k perfektní a kompletní prezentaci Vaší nemovitosti

2) PROPAGAČNÍ ČÁST

1

Realitní servery

Prezentace Vaší nemovitosti bude umístěna na všech důležitých realitních portálech.

2

TOPOVÁNÍ

Každý den bude Vaše prezentace díky placené službě TOPování posunuta na přední pozice. 

3

Tipy a zvýhodněné pozice

4

Sdílení na sociálních sítích

5

Den otevřených dveří

Prezentuji Vaši nemovitost i pomocí tzv. dnů otevřených dveří. Pro prodávající to znamená úsporu času a soukromí. Kupující si to užívají, mají zajištěno občerstvení a dostatek času na prohlédnutí nemovitosti.

6

Facebook prezentace

Využívám k propagaci na síti Facebook placenou reklamu a další nástroje, které tato platforma nabízí.

7

Instagramový marketing

Instagram má vedle placené reklamy, pro změnu rád pěkné fotky a videa, díky tomu ho algoritmy šíří, proto zde cíleně buduji profil, který přirozeně podpoří propagaci Vaší nemovitosti.

8

Reklama na Youtube

9

Má databáze

Mé hlavní know-how je má databáze kontaktů a Vaše nabídka bude směřována i jim.

10

Prezentace na internetu

11

Plachty

12

Letáky

13

Lokální prezentace

14

Tištěná inzerce

15

Prodej formou aukce

16

A tak dále....

nikdy to nekončí, vždy se najdou další možnosti propagace spojené s Vaší nemovitostí....

Reference

Všechny reference

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

Ocenění nemovitosti


Nejnovější články

Chytrá domácnost: Budoucnost bydlení je zde!
30. 11. 2023

Chytrá domácnost: Budoucnost bydlení je zde!

V dnešním světě je technologie neodmyslitelnou součástí našich životů, a to platí i pro naše domovy. Chytrá domácnost není už jen věcí budoucnosti, ale realitou, která nám přináší nejen větší pohodlí, ale i úspory. V tomto článku se podíváme na to, jak přesně chytrá domácnost funguje, jaké technologie a systémy ji tvoří a jak mohou tyto inovace přispět k efektivnějšímu využití energií. Zjistíme, jak můžete svůj domov proměnit v inteligentní prostor, který nejen reaguje na vaše potřeby, ale také pomáhá chránit životní prostředí a šetřit vaše peníze. 

Proč je důležité mít správně nastavené zálohy na energie u vaší nemovitosti?
28. 10. 2023

Proč je důležité mít správně nastavené zálohy na energie u vaší nemovitosti?

Zálohy na energie se staly v posledních letech středem pozornosti mnoha domácností v České republice. Vzhledem k vysokým cenám za energie je mnozí z nás začali řešit více, než kdy dříve. Na konci tohoto roku však končí vládou stanovené energetické stropy a je třeba této problematice opět věnovat pozornost. Zároveň velcí dodavatelé snižují ceny jak u fixovaných, tak nefixovaných produktů. Nyní je tedy klíčový čas zhodnotit, jestli jsou vaše zálohy nastaveny správně.

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?
29. 09. 2023

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?

Jedním z nejvíce emocionálně nabitých okamžiků v životě je prodej nemovitosti. Často je nemovitost spojená s mnoha vzpomínkami, úsilím a investicemi do úprav, které jsme v průběhu let provedli. Není tak divu, že když přijde čas na určení ceny, máme mnohdy přehnaná očekávání.

Velmi často se setkávám s tím, že lidé očekávají za svou nemovitost vyšší částku, než je její skutečná tržní hodnota. Každý by měl mít realistické představy o tom, kolik může za svůj dům, byt či pozemek požadovat. Jedním z klíčových faktorů v této oblasti jsou emoce a vzpomínky majitelů, které zasahují do objektivního hodnocení ceny. V tomto článku vám přiblížím, proč se někdy tyto odhady od reality tak liší.

Všechny články

O mně

Vyrostla jsem a žiji v Brně-Líšni. Vystudovala jsem strojní průmyslovku a místo vysoké školy jsem se vydala do světa, díky čemuž umím anglicky a mohu obsluhovat i zahraniční klientelu nebo nabízet vaši nemovitost v zahraničí. Osm let jsem pracovala v nadnárodních IT společnostech jako obchodní managerka pro významné klienty, při mateřské dovolené jsem vybudovala vlastní společnost v oblasti distribuce a obchodu „MIMIPLUS“, kterou jsem po sedmi letech, v době největší expanze prodala. Jsem zakladatelkou internetového obchodu pro dovoz zboží z USA West4us.

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím velmi bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě a moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě”. Každou nemovitost, která mi projde rukama beru jako svoji vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myji podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-)

Když mne osud zavál do oblasti realit, rozhodla jsem se spojit své jméno se značkou RE/MAX. Podvědomě ji vnímám jako lídra v této oblasti, má skvěle nastavena pravidla a hodnoty, se kterými se sama ztotožňuji a i nadále je budu ctít. Záleží mu na makléřích, kterým vytváří skvělé podmínky pro práci a vzdělávání, díky čemuž mohou svým klientům nabízet špičkový servis a služby. Pravidelně jsem byla hodnocena mezi TOP makléři kanceláře i celé sítě, či jako makléřka měsíce.

Později jsem se rozhodla pro vlastní realitní podnikání. Mým významným klientem, pro kterého pracuji, je brněnská developerská a investiční společnost PORTA SPES a.s.. Díky této spolupráci se moje praxe rozšířila i na developerské projekty a významné komerční nemovitosti.

Na závěr bych už chtěla jen uvést, na tom, jaký na vás udělám dojem, a jak na mne budete v budoucnu vzpomínat, mi velmi záleží. Věřím na sílu doporučení a vážím si důvěry svých klientů.

 

 

Proč právě se mnou?

DOPORUČENÍ

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma. Svoji práci získávám díky doporučení spokojených klientů.

PROFESIONALITA

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje jako 3D scan, dron, vizualizace a špičkové služby homestaging, videoprohlídka, profesionální fotografie.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Moje práce mne velmi baví, a proto ji dělám se zápalem a vysokým nasazením. Z mnoha mých přátel jsou mí klienti a z mnoha mých klientů se stali mí přátelé. Prodejem či koupí to nikdy nekončí.

Lucie Pavlíčková
8
let zkušeností v oboru
300 +
klientů
94
realizovaných transakcí

Kontakt

„Dělej vše, jak nejlépe dovedeš“

Tím se vždy řídím. Budoucnost mé práce je odvislá od Vašeho doporučení. Pro Vás pracuji a Vy mne hodnotíte.

Real Inspire s.r.o. IČO: 07781946 Adresa: Maříkova 1, 621 00 Brno

Lucie Pavlíčková, jednatelka
Telefon: +420 776 123 887 Email: pavlickova@realinspire.cz 

Zápis v obch. rejstříku: vedený Krajským soudem v Brně, sp. zna.: C1102014

Společnost Real Inspire s.r.o. má uzavřené pojištění profesní odpovědnosti s limitem plnění 5 mil. Kč.

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů