O mně

Vyrostla jsem a žiji v Brně-Líšni. Vystudovala jsem strojní průmyslovku a místo vysoké školy jsem se vydala do světa, díky čemuž umím anglicky a mohu obsluhovat i zahraniční klientelu nebo nabízet vaši nemovitost v zahraničí. Osm let jsem pracovala v nadnárodních IT společnostech jako obchodní managerka pro významné klienty, při mateřské dovolené jsem vybudovala vlastní společnost v oblasti distribuce a obchodu „MIMIPLUS“, kterou jsem po sedmi letech, v době největší expanze prodala. Jsem zakladatelkou internetového obchodu pro dovoz zboží z USA West4us.

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím velmi bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě a moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě”. Každou nemovitost, která mi projde rukama beru jako svoji vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myji podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-)

Když mne osud zavál do oblasti realit, rozhodla jsem se spojit své jméno se značkou RE/MAX. Podvědomě ji vnímám jako lídra v této oblasti, má skvěle nastavena pravidla a hodnoty, se kterými se sama ztotožňuji a i nadále je budu ctít. Záleží mu na makléřích, kterým vytváří skvělé podmínky pro práci a vzdělávání, díky čemuž mohou svým klientům nabízet špičkový servis a služby. Pravidelně jsem byla hodnocena mezi TOP makléři kanceláře i celé sítě, či jako makléřka měsíce.

Později jsem se rozhodla pro vlastní realitní podnikání. Mým významným klientem, pro kterého pracuji, je brněnská developerská a investiční společnost PORTA SPES a.s.. Díky této spolupráci se moje praxe rozšířila i na developerské projekty a významné komerční nemovitosti.

Na závěr bych už chtěla jen uvést, na tom, jaký na vás udělám dojem, a jak na mne budete v budoucnu vzpomínat, mi velmi záleží. Věřím na sílu doporučení a vážím si důvěry svých klientů.

Ze života realitní makléřky

Získejte E-book zdarma

Stačí kliknout na tlačítko "Přihlásit se k odběru".
Následně v konverzaci jen potvrdíte zájem
* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Sdílet na sociálních sítích