Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE

 

 Dvě stavební parcely v Mackovicích

* krásná a klidná lokalita

* jednopodlažní RD typu bungalov 

* IS na hranici

Popis nemovitosti

Dva stavební pozemky v obci Mackovice

V obci Mackovice nabízíme k prodeji dva stavební pozemky o rozloze č.1.1200 a č.2.1334 m². 

Na pozemcích je možné postavit rodinný dům.

Dle platného ÚP a vyjádření odboru územního plánovaní jsou vhodné pro stavbu podsklepeného jednopodlažního domu s obytným podkrovím tj. se sedlovou střechou nebo typu bungalov s vazbovou střechou.

Pozemek č.1 vznikne rozdělením parcely č.317. Jeho uliční šíře je necelých 15 metrů, veškeré IS jsou na hranici.

Pozemek č.2 se skládá z parcely č.316 a další vznikne rozdělením stávající parcely č.317. Jeho uliční šíře je necelých 14 metrů. Na parcele č. 316 se nachází rodinný dům určený k celkové rekonstrukci či demolici. Dále částačně zrekonstruované prostory a stodola. Je napojený na veškeré IS.

Obec Mackovice se nachází v blízkosti města Znojmo a nabízí klidné a příjemné bydlení s dobrou dostupností do okolních měst.

Ráda budu nápomocna s případným vyřízením hypotéky

Srdečně Vás zvu na prohlídku

Videoprohlídka

Cena nemovitosti

Pozemek č.1

2.399.000Kč vč. všech poplatků

Pozemek č.2

2.490.000Kč vč. všech poplatků

Lucie Pavlíčková

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě, moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “Dělej vše, jak nejlépe dovedeš”. Každou nemovitost, která mi projde rukama, beru jako vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myju podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-) Využívám nejmodernější prodejní nástroje jako videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, homestaging, webové stránky nemovitosti a pro tyto služby mám sestavený team z profesionálů v daných oborech. Má práce mne moc baví a beru ji velmi vážně.


Lucie Pavlíčková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF