Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


_

Pozemek pro stavbu RD v Radosticích

 

!vyřízené stavební povolení!

 

Můžete ihned začít s výstavbou....

 

Popis nemovitosti

Krásný pozemek pro stavbu rodinného domu s vyřízeným platným stavebním povolením a projektovou dokumentací.

Pozemek se skládá ze čtyř parcel 836, 837, 838/2 a 552/2 o celkové výměře 1267m2. Na hranici pozemku je elektřina, plyn, voda a splašková kanalizace.

Platné stavební povolení, které je zahrnuto v ceně nemovitosti, lze využít v plném rozsahu nebo případně provést změnu a použít projekt vlastní či pozměněný. Týká se dvoupodlažní novostavby rodinného domu z keramických tvárnic, na základové desce s plochou střechou a v hlavní části s dřevěným krovem. Půdorysný tvar obdelníku má rozměry 17,47 x 6,75m.

To jak je dům navržen, a jak je i vyřízeno stavební povolení je nejlepší varianta, jelikož jak můžete vidět na situačním výkresu, v ostatních parcelách vedou sítě, je tam datová CETIN a plyn. Pozemek je v ÚP jako veřejná zeleň a nesmí se oplotit, kvůli případnému přístupu. Jedině si pak může kupující řešit po své ose změnu ÚP a případně vlastní projekt (sleva z ceny 200.000Kč). Sítě jsou na hranici, kanalizace půjde pod komunikací, zde se dělala dodatečná projektová dokumentace, jelikož mezitím se zahájila výstavba RD naproti.

Obec Radostice nabízí základní občanskou vybavenost a krásné okolí u přírodního parku Bobrava.

Fotogalerie

Cena nemovitosti

4.199.000Kč vč. všech poplatků

Lucie Pavlíčková

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím velmi bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě, moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “Dělej vše, jak nejlépe dovedeš”. Každou nemovitost, která mi projde rukama, beru jako svoji vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myju podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-) Využívám nejmodernější prodejní nástroje jako videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, homestaging, webové stránky nemovitosti a pro tyto služby mám sestavený team z profesionálů v daných oborech. Má práce mne velmi baví a beru ji velmi vážně.


Lucie Pavlíčková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF