Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Velkoryse prostorný dům s bazénem a zahradou v Říčanech

* nádherné výhledy

* překrásná vzrostlá zahrada

* zastřešený bazén, sauna, 2 garáže

 

Popis nemovitosti

Představujeme Vám jedinečnou nabídku prostorného rodinného domu okálového typu, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Říčany u Brna. Tento krásný čtyřpodlažní dům je ideálním místem pro pohodové rodinné bydlení, kde každý najde svůj vlastní prostor díky obytné ploše takřka 350m2. Dům je vhodný i pro spojení bydlení s podnikáním. Zahrada tohoto domu Vám neskutečně učaruje, nabízí krásná zákoutí pro grilování, opékání buřtů i pohodovou relaxaci s koupáním v zastřešeném bazénu.

Dispozice domu:


obytné podkroví - jsou zde 2 prostorné místnosti, propojené menší kuchyňkou, koupelna s toaletou a dostatek úložných prostor

3. a zároveň hlavní podlaží - do tohoto podlaží přímo vstoupíte po schodech hlavními dveřmi, naleznete zde dispozici 4+1, komoru v zádveří, a z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu s dech beroucím výhledem

2. podlaží - velká a prostorná společenská místnost s krbem, šatna, technické místnosti a zázemí, zimní zahrada, 2 garáže a terasa

1. podlaží - zde se nachází zimní zahrada s přímým vstupem na zahradu, sauna, dílna a příprava pro letní kuchyňku

Dům byl kolaudován v roce 1976 a následně proběhly pečlivé renovace všech rozvodů a po roce 2010 výměny okenních výplní. Plynový kotel a bojler jsou z roku 2009. Roční náklady na energie jsou do 50.000Kč.

Okál je tzv. montovaná dřevostavba, postavená na dvou zděných podlažích a jeho dispozice je promyšleně řešena tak, aby vyhovovala potřebám moderního bydlení. V domě najdete prostorné a světlé pokoje, které jsou navrženy s důrazem na pohodlí a funkčnost. Velikost domu vybízí k vícegeneračnímu bydlení, bydlení s podnikáním či nadstandardnímu rodinnému bydlení.

Lokalita

Říčany u Brna jsou známé svou klidnou atmosférou a přitom výbornou dostupností do Brna. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - školy, školky, obchody, restaurace a mnoho možností pro sport a volnočasové aktivity. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody s rychlým spojením do města.

Závěr

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit prostorný rodinný dům v Říčanech u Brna. Pokud hledáte místo, kde budete moci trávit kvalitní čas se svou rodinou a přáteli, tento dům je pro Vás tou správnou volbou.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Cena nemovitosti

11.990.000Kč vč. všech poplatků

Lucie Pavlíčková

Realitám se věnuji od roku 2016, díky předchozím bohatým zkušenostem z obchodu a podnikání se v této oblasti cítím jako ryba ve vodě, moji hlavní vizitkou jsou výsledky a spokojení klienti.

Věřím v citlivý přístup, slušné chování a morální hodnoty. V životě pro mě hlavním mottem vždy bylo “Dělej vše, jak nejlépe dovedeš”. Každou nemovitost, která mi projde rukama, beru jako vlastní, takže když mne potkáte s hadrem v ruce, jak myju podlahu nebo okna či stěhuji nábytek z místa na místo, nelekejte se, jen ji připravuji na profesionální focení k prodeji :-) Využívám nejmodernější prodejní nástroje jako videoprohlídka, 3D scan nemovitosti, natáčení dronem, homestaging, webové stránky nemovitosti a pro tyto služby mám sestavený team z profesionálů v daných oborech. Má práce mne moc baví a beru ji velmi vážně.


Lucie Pavlíčková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF